BUSY WYNAJEM BUSÓW ŁÓDŹ

Nasi pracownicy są doświadczonymi kierowcami, którzy na trasie czują się jak ryby w wodzie! Bez najmniejszych komplikacji możemy dowieźć Was we wskazane miejsce, wystarczy że skorzystacie z wynajmu busów i pozwolicie sobie na taką wygodę.

AUTOKARY WYNAJEM AUTOKARÓW ŁÓDŹ

Planujesz zorganizowanie wycieczki na większą grupę osób? Nie ma znaczenia czy jest to wycieczka szkolna, wyjazd wakacyjny lub cokolwiek innego. Proponujemy Wam wynajem autokarów, a decyzja o sposobie przeznaczenia tego pojazdu należy wyłącznie do Was!

PRZEWÓZ I TRANSPORT OSÓB ŁÓDŹ

Nasza firma zajmuje się przewozem krajowym i zagranicznym osób już kilka lat. W skład naszej oferty wchodzi między innymi obsługa imprez okolicznościowych. Ponadto obsługujemy wycieczki, linie regularne, zorganizowane przewozy pracowników do miejsc pracy i szereg innych wydarzeń.

Ponadto w naszej ofercie

Transport krajowy i międzynarodowy

Zajmujemy się przewozem krajowym i zagranicznym. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wycieczki, linie regularne, zorganizowane przewozy pracowników do miejsc pracy i inne.

Przewozy pracowników Łódź

W ramach świadczonych usług oferujemy przewozy pracowników do zakłądów pracy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. W przypadku prosimy o kontakt.

Przewozy dla firm Łódź

Oferujemy przewozy dla firm, przewozy integracyjne, szkoleniowe, imprezy firmowe na terenie całego kraju. Gwarantujemy komfort, terminowość i konkurencyjne ceny.

Przewozy turystyczne Łódź

Realizujemy turystyczne przewozy autokarowe z Łodzi, zarówno zagraniczne jak i krajowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Obsługujemy również

Biura podróży

Transfery na lotnisko podróży

Przewozy VIP

Autokary, busy na pielgrzymkach

Wynajem busów Łódź

Świadczymy usługi związane z wypożyczaniem busów na róźnego rodzaju imprezy wyjazdowe, gdzie potrzebny jest kierowca. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców znających topografię naszego kraju i licznych krajów europejskich. Nasze busy Łódź poddawane są regularnym przeglądom, dlatego każdy nasz klient może liczyć na bezpieczną jazdę. Posiadamy busy marki MERCEDES, m.in.: Mercedes Sprinter 519 Euro 6 oraz Mercedes Spronter 516 Euro 5.

BUSY DO WYNAJĘCIA ŁÓDŹ

Zajmujemy się przewozem krajowym i zagranicznym. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wycieczki, linie regularne, zorganizowane przewozy pracowników do miejsc pracy i inne.

NASZE BUSY

Masz pytanie?

Interesuje Ciebie wynajem busów lub autokarów?

Wynajem autokarów Łódź

Nasze autokary w Łodzi to m.in.: MAN Lion's Coach Euro 6 oraz Mercedes Tourismo Euro 5 należą do najwyższej klasy autokarów. Wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację, barek i lodówkę oraz toaletę (wc), sprzęt audio i video oraz nawigację GPS. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych flot autokarów w Łodzi i okolicach.
Autokary Łódź wyposażone są w systemy podnoszące bezpieczeństwo oraz prowadzimy regularne przeglądy naszych pojazdów i zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców którzy przestrzegają przepisów drogowych, szczególnie tych dotyczących ograniczeń prędkości i czasu pracy kierowcy.

AUTOKARY DO WYNAJĘCIA ŁÓDŹ

Zajmujemy się przewozem krajowym i zagranicznym. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wycieczki, linie regularne, zorganizowane przewozy pracowników do miejsc pracy i inne.

NASZE AUTOKARY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez EXPRESS-BUS w celu kontaktu ze mną odnośnie mojego zapytania. Więcej przeczytaj w polityce prywatności.
Zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).